Poľutujme zlodejov!

Autor: David Mikuš | 22.4.2009 o 21:13 | Karma článku: 9,99 | Prečítané:  451x

V dnešnom vydaní istého bulvárneho denníka sa hneď na titulke objavila správa o ktorej som si najprv myslel, že sa jedná o vtip. Bohužiaľ, na Slovensku je to tak!

 

Áno, máte pravdu, jednalo sa o ten článok, kde redakcia tohto bulváru darovala chlapcovi loptu. Dojímavé – takmer nevinné rómske dieťa na policajnej stanici šikanujú zlí policajti a my mu teraz splníme životný sen. Lenže prosím nezabúdajme na to, že tento chudáčik spolu so svojou podarenou partičkou  chvíľu predtým napadol, zranil a v neposlednom rade okradol staršiu pani! To je niečo, na čo sa zabúda.

Média nás zaplavili horúcimi správami ako „strážcovia zákona“ ponížili príslušníkov menšiny. To je niečo, čo sa aj mne osobne hnusí a som zato, aby boli zodpovední za tento čin potrestaní. Rovnako tak som zásadne proti niečomu ako rasizmus alebo xenofóbia. Pevne verím, že menšiny majú v tomto štáte rovnaké práva ako všetci. Ale aké má práva v tejto republike tá pani?! Ako má brať ona, že tí istý brutálny zločinci sú teraz braný ako pomaly verejný hrdinovia? Že ich spoločnosť teraz odmeňuje? Možno som naivný, ale zdravý rozum mi hovorí (alebo skôr kričí) : „Keby nekradli, nemali by žiadne problémy s políciou“. Teda by ani neboli nimi šikanovaný.

Neviem, čo si má o tom myslieť rádový Slovák.

Ja by som zas chcel novú hokejku. Znamená to, že keby som išiel, niekoho olúpil a najlepšie aj zbil a mal by som ešte aj to „šťastie“ že sa budú policajti správať ako sa správali k nim aj ku mne bude moja prosba daným denníkov vypočutá? Alebo mám zlú farbu pleti, a horšie by sa to predávalo? Nieje aj toto rasizmus???

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Petícia za Harabina má jeho osobné údaje. Môže ich mať každý, hovorí

Čím viac hlasov, tým ľahšie rozhodovanie o kandidatúre, tvrdí konšpirátor a bývalý minister spravodlivosti. Zneužitia svojich údajov sa nebojí.


Už ste čítali?